WILLKOMMEN bei Закарпат-Авто
Головна
|
Новини
|
Автосалон
|
Фінансові послуги
|
SEAT Сервіс
|
Контакти

Компанія «Закарпат-Авто» розпочала свою роботу на українському автомобільному ринку і була зареєстрована 30 травня 2002 року. Після активної і трудомісткою роботи 29 липня 2003 року відбулося відкриття першого офіційного автосалону SKODA в Закарпатській області, будівництво якого було засновано на дотриманні всіх корпоративних вимог бренду.

На цьому впровадження на український автомобільний ринок ТОВ «Закарпат-Авто» не припинився, і вже 13 жовтня 2003 компанія отримала офіційний дозвіл на продаж автомобілів AUDI, а рівно через рік і на автомобілі SEAT.

19 березня 2005 ТОВ «Закарпат-Авто» стає власником сертифікату авторизованого дилера Автомобільної групи «ВІПОС» - генерального імпортера автомобілів Audi в Україні.

Завоювавши довіру клієнтів, компанія представляє на Закарпатському ринку 1 серпня 2005 автомобілі бренду MITSUBISHI, які миттєво стають на лідируючу позицію в продажах.
У цьому ж році закінчується будівництво однієї з найбільших станцій технічного обслуговування в Закарпатській області.

Але й на цьому компанія не зупиняється і вже 29 липня 2006 ТОВ «Закарпат-Авто» до свого третього дня народження робить справжній подарунок як для себе, так і своїм клієнтам - відкриття ексклюзивного концептуального автосалону «LADA».

На сьогоднішній день, ТОВ «Закарпат-Авто» є однією з найпрестижніших компаній, яка спеціалізується з продажу нових автомобілів  SEAT, MITSUBISHI, SKODA, LADA та є єдиним сервіс партнером AUDI в Закарпатті.


Компанія також пропонує кредитні послуги з рядом надійних банківських структур на вибір клієнта, що особливо важливо в умовах постійного ускладнення кредитування.

Сервіс найвищого рівня та індивідуальний підхід до кожного клієнта це - візитна картка ТОВ «Закарпат-Авто»!
Станція технічного обслуговування, оснащена новітнім обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів. Гарантійне, діагностичне та технічне обслуговування в авторизованому сервісному центрі здійснюється в суворій відповідності з високими стандартами імпортерів.

Персональний сервіс-менеджер надасть консультаційні послуги та позбавить Вас від проблем, пов'язаних з обслуговуванням авто від етапу подання замовлення до кінцевого етапу його виконання.

Відділ запасних частин - невід'ємна частина СТО. Його працівники здійснюють продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів та автокосметики. У разі необхідності менеджери організують замовлення та доставку відсутніх на складі запасних частин у найкоротший термін.

Ми впевнені в якості наших послуг і тому даємо гарантію 6 місяців на всі виконані роботи. Наш досвід та стрімкий розвиток компанії, свідчать про наявність професійної команди, яка працює для задоволення кожного клієнта!

Наша адреса:
ТОВ "Закарпат-Авто"
89600 м. Мукачево
вул. Лавківська 1/Б
Телефон: +38 (03131) 5 39 96
Телефакс: +38 (03131) 5 16 64
E-Mail: v.chorij@zakarpatauto.com.ua
Інтернет: www.seat.zakarpatauto.com.ua
Робочі години:

Продаж:
Пн.-Пт. з 09-00 до 18-00
Сб. з 09-00 до 15-00
Нд. з 10-00 до 14-00

Сервіс:
Пн.-Пт. з 09-00 до 18-00
Сб. з 09-00 до 15-00

Запчастини:
Пн.-Пт. з 09-00 до 18-00
Сб. з 09-00 до 15-00